Informacja o projekcie

  • Wydruki 3D: wydruki własne
  • Klient: prywatny
  • Projekt data: 01 luty, 2020
  • Projekt URL: hgcode.pl

To są przykładowe wydruki 3D wykonane prusamentu

Gdy pisaliśmy o nowościach w Prusie, zauważyliśmy, że czeski producent drukarek 3D przygląda się nowemu dodatkowi, który pozwala na druk 3D w wielu kolorach jednocześnie. Firma Prusa Research, która buduje ekosystem, postanowiła rozpocząć produkcję własnych filamentów. Właściwie to nie jest filament, tylko filament z Prusy.
Według producenta, stworzenie własnej grupy materiałów było konieczne, aby użytkownicy mogli uzyskać odpowiednią dokładność wymiarową. "Film promocyjny dla Prusamento pokazuje, jak dzięki podwójnej śrubowej regulacji średnicy użytkownicy mogą oczekiwać tolerancji na poziomie ±0,02mm zamiast ±0,5mm.
Dodatkowo Pulsament gwarantuje najwyższą jakość cząsteczek i wysokie nasycenie kolorów nici, co oznacza, że jest to najlepszy dostępny materiał. Na kołowrotkach znajduje się również kod QR, który umożliwia łatwy dostęp do danych technicznych kołowrotka. Oznacza to, że Prusa zapewnia, iż szpula jest nawinięta w taki sposób, aby mieszanie filamentu nie stanowiło problemu podczas procesu druku 3D.